Kontaktujte nás: info@ceskamesta.com
0 Kč

Pražské toulky

      Pražské toulky je první hra, kterou jsme v rámci našeho projektu vytvořili. Funguje na obdobném principu jako různé únikové místnosti nebo hledání pokladu, kdy pomocí řešení úkolů v jednotlivých obálkách objevujete krásná místa v našem hlavním městě. Téma hry je zaměřeno na moderní historii nejen Prahy, ale celé naší země, podíváte se proto nejen do turisticky exponovaných lokalit, ale poznáte i jiná místa, kde se psaly naše dějiny.

      Cestou vás čeká 12 zastávek a 12 více či méně zapeklitých úkolů, nejlépe si proto hru užijete v týmu, kde každý může přispět svým nápadem. Záleží jen na vás, s kým se na hru vydáte, jde nám především o to, abyste strávili příjemné chvíle se svými blízkými, takže můžete vzít děti, rodiče, přátele, známé, kolegy, pejska nebo (a to je náš tajný tip) můžete vyrazit na absolutně netradiční rande :)

      Pokud jste soutěživí (my tedy ano), můžete v rámci svých známých sestavit více týmů nebo se poměřit s ostatními, neboť během hry vám běží čas a jste časově penalizováni za použití nápověd nebo řešení, pokud si s nějakým úkolem nevíte rady. Jestli vás zajímá, jak si vedli ostatní, můžete se podívat na výsledkovou listinu.

      Ještě mnohem detailnější popis hry naleznete v našem e-shopu, v případě dalších dotazů nás můžete pochopitelně kdykoliv kontaktovat na info@ceskamesta.com nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Objednat zde

Sledujte nás

 

    
Václav Svoboda

IČ: 08581959

info@ceskamesta.com
Obchodní podmínky
Zásady zpracování osobních údajů