Kontaktujte nás: info@ceskamesta.com
0 Kč

O projektu

Zdravíme,

       jsme dva mladí lidé původem z Mladé Boleslavi, kteří již nějaký čas žijí v Praze. O Praze si každý můžeme myslet cokoliv, nelze ovšem popřít, že má svoje osobité kouzlo. Kouzlo, kterému jsme díky procházkám po koronavirově prázdných ulicích propadli snad ještě více. Praha skutečně není jen o Karlově mostu, Pražském hradu a podobných turistických atrakcích. Nabízí křivolaké uličky, romatická zákoutí či spoustu míst k odpočinku a relaxaci. O to vše bychom se s vámi rádi podělili. 

      Vymysleli jsme proto hru. Hru, během které se projdete Prahou netradičně. Hru, která prověří vaše mozkové závity. Hru, která vás vrátí do dětských let. Věříme totiž, že v každém člověku je stále kousek malého dítěte, které čeká, až bude probuzeno po dlouhém utlačování pracovními povinnostmi. 

      My osobně také neholdujeme týdennímu procházení se po památkách, celodennímu focení selfies a podobným aktivitám a jsme přesvědčeni, že takových lidí je více. A právě vám je tento projekt ušitý na míru. Kromě samotné hry totiž na našem Instagramu nebo Facebooku nabízíme spoustu tipů na výlety a příjemné procházky nejen přímo v Praze, ale i v jejím okolí, které jsme osobně vyzkoušeli a můžeme je vřele doporučit.

      Postupem času bychom rádi rozšířili nabídku našich her a výletních tipů i o další místa v naší krásné zemi. Když nás budete sledovat, žádná novinka vám neuteče :)

Janča a Vašek

autoři


Sledujte nás

 

    
Václav Svoboda

IČ: 08581959

info@ceskamesta.com
Obchodní podmínky
Zásady zpracování osobních údajů